• საქართველოს 17 წლამდე ფეხბურთელთა ნაკრები ელიტ რაუნდისთვის ემზადება. ორ დღეში გამართული ორი სპარინგ მატჩი სლოვაკ თანატოლებთან; საქართველო – სლოვაკეთი – მერაბ მამულაშვილის სიუჟეტი;
• სტუმარი: გოჩა ტყებუჩავა საქართველოს 17 წლამდე ფეხბურთელთა ნაკრების მთავარი მწვრთნელი;
• საქართველოში საგაზაფხულო საფეხბურთო სეზონი ძალას იკრებს – ხანგრძლივი პაუზის შემდეგ “მერანი” საკუთარ მოედანზე დაბრუნდა – პირველი მატჩი მარტვლის განახლებულ სტადიონზე; მიხეილ ნიკოლეიშვილის სიუჟეტი;
• ქობულეთში ლეგიონერთა რიცხვი იზრდება – ახალი “შუქურა” “გურიას” წინააღმდეგ და ტურის ორი გამორჩეული შეხვედრა ლიდერთა მონაწილეობით – “სიონი” – “დინამო”, “დილა” – “ტორპედო”;
• რაგბი. ევროპის ჩემპიონატის მესამე ტური. მორიგი მადრიდული დაპირისპირება ესპანეთისა და საქართველოს მორაგბეთა ნაკრებებს შორის;
• სპორტული დელეგაციის საქმიანი შეხვედრები ესპანეთში. სპორტისა და ახალგაზრდობის სამინისტროს და ქალაქ თბილისის მერიის ერთობლივი ვიზიტი ესპანეთში. “არენას” სტუდიაში – სპორტისა და ახალგაზრობის საქმეთა მინისტრი ლევან ყიფიანი და დედაქალაქის ვიცე-მერი ალუდა გოგლიჩიძე;
• ხელბურთი. უახლოესი თვეების ახალგაზრდა ხელბურთელების მნიშვნელოვანი შეჯიბრებები – 20–22 მარტს, თბილისი 17 წლამდე ხელბურთელ გოგონათა ევროპის ჩემპიონატის საკვალიფიკაციო ეტაპს უმასპინძლებს, ზაფხულში კი იგივე გუნდი ოლიმპიურ ფესტივალზე იასპარეზებს; გოგონათა ნაკრების მზადება და სამომავლო მიზნები – ლადო წულუკიძის სიუჟეტი.
• “არენას” სტუდიაში გოგონათა ნაკრები – გუნდის მთავარი მწვრთნელი როლანდ ერაძე და ხელბურთის ფედერაციის პრეზიდენტი ზურაბ კაკაბაძე.
• საკალათბურთო სუპერლიგა. მეორე წრის მეოთხე ტურის მიმოხილვა – ლუარსაბ მაღლაკელიძის სიუჟეტი.